O nas

Wino, przyjaźń, sprzedaż, pasja, bankowość, szacunek, internet, gleba, natura, ludzie, marketing, samochody,…dużo by wymieniać co nas połączyło. Po pierwsze przyjaźń! Lubimy razem przebywać, pracować…pić wino 🍷 i przyszedł czas, że nasze dotychczasowe zajęcia jak puzzle ułożyły się i dojrzały jak najlepsze wino … do wspólnego przedsięwzięcia.

A więc zapraszamy w świat radości, optymizmu, wina, słońca…

Poszukujemy win, winiarzy i smakołyków których jeszcze nie znamy …i Wy też nie znacie w Polsce. Docieramy do winiarzy produkujących po kilka tysięcy butelek najwyższej jakości wina…to naprawdę unikalne!

CE Wine Trade EC, CE Wine Trade HD i Vinni.pl to nasza grupa oferująca sprzedaż hurtową i detaliczną wina, import i magazynowanie. Chcesz sprowadzić ciekawe wino …podpowiedz nam co to za wino, ściągniemy je dla Ciebie i innych pasjonatów 🙂

Jeżeli trafiłeś tu poszukując pysznego wina …na swój własny stół, do obiadu, na taras albo na przykład na imprezę (może jakieś wesele :)) zajrzyj do naszego portalu detalicznego albo zadzwoń. Doradzimy co wybrać 😉

Zostaw nam swój adres e-mail i/lub telefon będziemy Cię informowali o nowościach pojawiających się u nas regularnie. Powiedz nam jakie wino lubisz, z jakiego kraju, jakiego koloru…nie spamujemy skrzynek, napiszemy tylko o tym co Cię może zainteresować.

VinnyTeam: Aga, Robert, Wojtek, Piotr, Rafał