..BOSSANOVA ! w CE Wine Trade i na VINNI.pl

Wspaniała wiadomość dla wielbicieli włoskich klasyków – czerwonego tanicznego MONTEPULCIANO d’Abruzzo, białego egzotycznego TREBBIANO czy lekkiego CERASUOLO. CE Wine Trade jest ekskluzywnym partnerem winnicy VINI BOSSANOWA z regionu Abruzów w środkowych włoszech. To niewielka winnica z charakterem pełna pasji, miłości do wina, ziemi i dobrej muzyki. Nat Colantonio i Andrea Quaglia tworzą wina w 100% odmianowe.

…Villa Hochdoerffer w CE Wine Trade i na VINNI.pl

Z dumą i radością informujemy, że grupa CE Wine Trade stała się ekskluzywnym partnerem niemieckiej winnicy Villa Hochdoerffer z Palatynatu (Pfalz) i wszystkie wina są dostępne w ofercie detalicznej i hurtowej

Hans-Martin Hochdörffer z Rodziną tworzą swoje wina głównie odmianowe na niemal 40 ha działek położonych wokół miejscowości Landau. Obsadzone rieslingiem, merlot, grauerbugunderem (pinot gris), chardonnnay czy spatburgunderem (pinot noir) parcele położone na zróżnicowanych skałach i glebach od lessu po różne skały wapienne (margle, wapienie muszlowe) dają wspaniałe lekkie wina, w tym również wyjątkowe wina czerwone (dornfelder, dunkelfeder, merlot, regent). Jedną ze specjalności rodziny Hochdoerffer są wina musujące w tym lekkie „imprezowe” secco „You make me happy” i klasyczne niemieckie odpowiedniki szampanów – sekty i cremanty.

.

..wystartowaliśmy

Witamy na Vinnym blogu grupy CE Wine Trade… miłego, pełnego aromatów i smaków, delikatnych tanin i dębu …czytania 😀